Week 17; 22 - 25 June 18

Previous Next
 
Time Div. Team 1 V Team 2 Umpire 1 Umpire 2
Friday 22-Jun-18 on TBHA Turf_1
6:00 PM D2M Cas_United v Kingscliff Salmon R Gray H
7:25 PM U17B Kin_Vikings v Mudgee Casa D2M King_D2M
Friday 22-Jun-18 at Gold Coast East Turf
6:55 PM U17B Labrador v War_Tomcats   
Saturday 23-Jun-18 on TBHA Turf_1
8:00 AM U13G Cas_Black v Murwillumbah Morse K Corby P
9:00 AM U13G Cas_Aqua v War_Sparrows Morse K Ella T
10:00 AM U13B Casuarina v Mudgee Wells E Hall J
11:15 AM U13G Kin_Mermaids v Pot_Phoenix Fahy R Hall J
Saturday 23-Jun-18 on TBHA Turf_2
9:00 AM U11s Cas_Aqua v War_Leopards McCabe K Wells K
10:00 AM U11s Kin_Pippis v Mur_Yellow East A Pot_Phoenix
11:00 AM U11s Cas_Black v Mur_Blue Kin_Pippis Mur_Yellow
Smile Street Junior Hockey League
Saturday 23-Jun-18 on TBHA BSF3
9:00 AM U7s War_Magpies v Murwillumbah             
9:00 AM U9s War_Eagles v Mur_Strikers
9:15 AM U7s Murwillumbah v Kin_Angelfish
9:30 AM U7s Kin_Angelfish v War_Magpies
9:45 AM U9s Cas_Kangaroos v Kin_Seahorses
9:45 AM U9s Cas_Kookaburras v Pottsville
Saturday 23-Jun-18 at RBSSC (Runaway Bay Super Sports Centre)
9:00 AM U13B Roosters v War_Tigers   
Saturday 23-Jun-18 on TBHA Turf_1
12:45 PM D3M War_Jags v Casuarina East S Gray H
2:10 PM D1WGC War_Falcons v Labrador Iwanuscha D Iwanuscha K
3:35 PM D1WGC Mul_Suns v Burleigh Wells E Gray H
5:00 PM D1WGC Kin_Crabs v Capri McIntosh D Dixon S
6:25 PM D3W Kin_Piranhas v War_Doves Kin_Crabs x2 
Saturday 23-Jun-18 on TBHA Turf_2
12:45 PM D2W Mul_Suns v Kin_Sharks Iwanuscha D War Falcons
2:10 PM D3M Mullumbimby v Kin_Gropers Irby L Newman P
3:35 PM D3W Mur_Blue v War_Hawks Mullum D3M Kin_Gropers
Saturday 23-Jun-18 on TBHA BSF3
12:45 PM D2W Murwillumbah v Casuarina Irby L Hull K
2:10 PM D3W Mur_Yellow v Kin_Pelicans Pottsville D3W Casa D3W
3:35 PM D3W Pottsville v Casuarina Mur_D3W_Yellow Kin_Pelicans
Saturday 23-Jun-18 
       U9s Kin_Swordfish v Bye             
U11s Kin_Snappers v Bye
U13G Kin_Queenfish v Bye
D2W Pottsville v Bye
D3M Pottsville v Bye
D3W Mul_Suns v Bye
Sunday 24-Jun-18 on TBHA Turf_1
10:00 AM D1WGC Burleigh v Casuarina Iwanuscha D East S
Sunday 24-Jun-18 at Gold Coast West Turf
11:30 AM D2M Mudgeeraba v Kingscliff       
1:00 PM D1MGC Mudgeeraba v Kingscliff
2:30 PM D1WGC Griffith Roosters v Mur_Vipers
Sunday 24-Jun-18 at Gold Coast East Turf
11:30 AM D2M Labrador v Cas_United         
1:00 PM D1MGC Labrador v Casuarina
2:30 PM D1MGC Burleigh v Waratahs
4:00 PM D1WGC Mudgeeraba v Casuarina
Monday 25-Jun-18 on TBHA Turf_1
5:00 PM U16G Cas_Aqua v Murwillumbah Morrissey J McIntosh D
6:15 PM U16G Kin_Dolphins v Kin_Stingrays Cas_Black Morrissey J
7:30 PM U16G War_Larks v Cas_Black McIntosh D Harvey B
Draw last updated on 21-Jun-18 at 9:58 AM
Link to Gold Coast Draws
D1MGC Draw D1WGC Draw D2M Draw  U17B Draw  U13B Draw
Previous Next