Week 24; 10 - 12 Aug 19

Previous Next

Time Div. Team 1 V Team 2 Umpire 1 Umpire 2
Friday 09-Aug-19 at Gold Coast East Turf
6:55 PM U15B Labrador v Casuarina    
Friday 09-Aug-19 at Gold Coast West Turf
6:55 PM U15B Waratahs v Mudgeeraba    
Saturday 10-Aug-19 at Gold Coast East Turf
11:40 AM U13B Waratahs v Mudgeeraba    
Saturday 10-Aug-19 on TBHA Turf_1
8:30 AM U13s Kin_Mermaids v Waratahs    
9:30 AM U13s Pottsville v Murwillumbah    
10:30 AM U13s Waratahs v Cas_Mixed    
Saturday 10-Aug-19 on TBHA Turf_2
8:30 AM U11s Murwillumbah v Kin_Snappers    
9:30 AM U11s Casuarina v Kin_Pippies    
10:30 AM U13s Cas_Black v Cas_Aqua    
Saturday 10-Aug-19 on TBHA Turf_1
12:40 PM D2W War_Wrens v Murwillumbah    
2:10 PM D1WFNC Finals Series TBC v Finals Series TBC    
3:40 PM D1WFNC Finals Series TBC v Finals Series TBC    
5:10 PM D2W Kingscliff v War_Hawks    
6:40 PM D2W Casuarina v Mullumbimby    
Saturday 10-Aug-19 on TBHA Turf_2
12:40 PM D3W Mullumbimby v Pottsville    
2:10 PM D3W Waratahs v Casuarina    
3:40 PM ResM Mullumbimby v Pottsville    
Smile Street Junior Hockey League
Saturday 10-Aug-19 at Kingscliff
10:00 AM Jnr. All U7 and U9 v 0    
12:40 PM D3W Kin_Piranahs v Murwillumbah    
2:10 PM ResM Kingscliff v Waratahs    
Saturday 10-Aug-19 at Lismore 1
3:00 PM D1WFNC Finals Series TBC v Finals Series TBC    
Saturday 10-Aug-19 at Lismore 2
2:15 PM D1WFNC Finals Series TBC v Finals Series TBC    
2:45 PM D2MFNC Northern Star v Waratahs    
4:15 PM D1MFNC Northern Star v Waratahs    
Saturday 10-Aug-19 
  U11s Waratahs v Bye    
  ResM Casuarina v Bye    
  D2W Pottsville v Bye    
Sunday 11-Aug-19 at Gold Coast East Turf
11:30 AM D2MGC Labrador v Kingscliff    
2:30 PM D1MGC Casuarina v Labrador    
Sunday 11-Aug-19 
  D1MGC Kingscliff v Bye    
Monday 12-Aug-19 on TBHA Turf_1
5:30 PM U16G Cas_Aqua v Cas_Black    
6:45 PM U16G Kin_Stingrays v Murwillumbah    
Monday 12-Aug-19 
  U16G Kin_Dolpins v Bye    
Draw last updated on 13-May-19 at 10:27 PM
Previous Next